KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12664121
nr 1266 4121
Ragnar Sandberg
(1902-1972), Sverige
Tusch, "Via Acaire", signerad. 11x15 cm
Ragnar Sandberg, svensk målare och grafiker född 1902, död 1972.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:03:08
400 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Ragnar Sandberg
Läs mer om Ragnar Sandberg